Вы здесь

Поліція Павлограда отримала нового керівника та 7 гібридних авто

На минулому тижні Павлоградській відділ поліції отримав 7 нових кросоверів «Мitsubishi Outlander Phev». П’ять з них – обслуговуватимуть Павлоград, 1 – Тернівку і ще 1 – Межівський район. Нагадаємо, ключі від 38 новеньких авто в Дніпрі вручили начальнику ГУНП в Дніпропетровській області Віталію Глуховері та керівникам територіальних підрозділів поліції області. Передавати автівки працівникам поліції Дніпропетровщини тоді приїхали міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і голова Національної поліції України Сергій Князєв.
 
А вже в п’ятницю, 9 червня, на центральній площі Павлограда 5 кросоверів презентували журналістам, владі та громадськості. 
Автівки представив новий начальник Павлоградського відділу поліції 48-річний полковник Віктор Станіславович Рибак. На новій посаді Віктор Станіславович з 6 червня. Відзначимо, що раніше Віктор Рибак обіймав посаду начальника Новомосковської міжрайонної поліції в Дніпропетровській області, до того - очолював Дзержинський відділ поліції і Ленінський райвідділ поліції в Дніпрі.
 
Тепер 5 груп реагування павлоградських правоохоронців на нових авто будуть цілодобово патрулювати вулиці міста. 
 

«Місто буде поділено на сектори і в кожному секторі знаходитиметься цей автомобіль. Це дозволить нам оперативніше реагувати на всі звернення громадян. Бо на даний час у нас є проблеми, коли довго чекають на приїзд слідчо-оперативної групи»,

– сказав журналістам начальник Павлоградського ОП.
 
Віктор Рибак також розповів про переваги і технічні характеристики нових авто: «Ці кросовери оснащені екологічними двигунами, як бензиновими, так і електричними. Вони економічні, так як витрачають менше палива і поєднують в собі безліч важливих і необхідних функцій, завдяки яким робота міської поліції стане ще більш ефективною. У кожному авто є GPS-навігатор і планшет, завдяки якому працівники групи швидкого реагування зможуть на місці події вносити відомості до Єдиної бази».
Наприкінці презентації Благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Валентин Цешковський освятив нові автомобілі і благословив поліцейських на довгострокову службу.
 
Після цього Віктор Рибак дав вказівку патрульним поліцейським заступити на несення служби і 5 автівок, включивши сигнальні маячки, виїхали рядком з Соборної площі.
 
Начальних Павлоградської поліції вважає, що із появою нових автомобілів у місті зменшиться кількість вуличних злочинів та грабежів, рівень яких останнім часом значно зріс.
 
Після презентації автівок Віктор Рибак поспілкувався з журналістами окремо. В розмові він зазначив, що Павлоград чимось нагадує йому Новомосковськ, де він живе та раніше працював.

«Ці два міста, як брати»,

- каже він.
 
Але, на його думку, порівняно з Новомосковськом, в нашому місті рівень розкриття злочинів значно вищий. Разом з тим наразі проблема вуличних грабежів, ігрових автоматів та метало-прийомних пунктів залишається актуальною.

«Будемо якнайшвидше наводити лад»,

- пообіцяв Віктор Рибак.