Вы здесь

Павлоградський пляж готовий до купального сезону

Наразі пляжі Дніпропетровщини активно готують чи вже приготували до купального сезону. Так, ще 8 червня шість пляжних зон відпочинку по області вже отримали паспорти відповідності та готовності до купального сезону. Серед них і павлоградський пляж в парку ім.. 1 травня.  Про це повідомили в управлінні цивільного захисту ДнепрОГА.

Так, співробітники комунального підприємства «Затишне місто» протягом декількох тижнів приводили місцевий пляж в порядок. Зокрема, встановили роздягальні, завезли та розподілили по пляжу пісок, розконсервували фонтанчики з питною водою, пофарбували лавки і гойдалки, встановили урни для сміття, побілили туалет. До речі, проби води з фонтанчика та річки було взято на дослідження. Також на експертизу був взятий й пісок. Всі аналізи в порядку, інфекцій не виявлено. До речі, відтепер такі проби будуть відбирати для дослідження щотижня.

«Це найбезпечніше місце для купання в місті»,

- повідомив журналістам начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Павлоградської міськради Валерій Белякін.

Кожен день з 10.00 до 19.00 години на пляжі буде чергувати медсестра і водолаз.

Валерій Білякін також розповів, що наразі в місті готують ще одне місце відпочинку городян на воді - це пляж на селищі ім. 18 років вересня. На цьому пляжі вирвали з коренем очерет, завезли пісок. До речі, місцеві активісти обіцяють зайнятись благоустроєм пляжу - облаштувати волейбольний майданчик, поставити роздягальні.

Що стосується інших місць відпочинку по області, то безпечно скупатися цього літа можна буде ще на 9 пляжах області. Із них три - в Дніпрі (Монастирський острів, парк ім. Воронцова і парк «Придніпровський») та Кривому Розі, два - в Верхньодніпровському районі, по одному - в Нікополі, Новомосковську, Кам'янському та Зеленодольську (пляж біля ТЕЦ).