Вы здесь

Студенти ЗДПЛ побачили справжні чорні легені (Фоторепортаж)

У середу, 24 травня, з нагоди Всесвітнього дня без тютюну студенти Західно-Донбаського професійного ліцею відвідали анатомічний музей Павлоградського медичного училища, у якому виставлені справжні органи людини, зокрема, легені, вражені хворобами від тютюнопаління.
 

«Наш музей існує понад 10 років. Створений він студентами медичного училища під керівництвом викладачів. У нас виставлені експонати з різними патологіями серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, центральної нервової системи. Зазвичай, особливу увагу у наших екскурсантів викликають експонати з патологіями розвитку плоду, бо на цих прикладах яскраво видно вплив тютюнопаління та алкоголізму на розвиток майбутньої маленької людини»,

– розповіла викладач фізіології Оксана Вікторівна Бобрік.
 
Студенти ЗДПЛ були вражені побаченим у музеї, дехто навіть задумався про те, що тютюнопаління дійсно шкодить здоров’ю і варто відмовитися від цієї шкідливої звички.
 

«Мене вразив музей. Особливо муміфіковане тіло жінки, зародки людини, чорні легені. Я палю, але після побаченого задумаюся про шкоду цигарок, бо кинути палити все-таки важко»,  

– поділився враженнями Марк.
 
В анатомічному музеї часто проводяться практичні заняття зі студентами-медиками. Також викладачі училища постійно проводять екскурсії для школярів міста і району, студентів інших навчальних закладів.