Вы здесь

Павлоградці і коломийці обмінялися досвідом (Фото)

У вівторок, 23 травня, у павлоградському виконкомі відбулась інформаційна сесія, на якій зустрілися та обмінялися досвідом представники «Асоціації економічного розвитку Коломийщини» з міста Коломиї Івано-Франківської області та представники організацій Західного Донбасу, зокрема «Велосипедної Асоціації Павлограда», «Агенції економічного розвитку» , тернівського благодійного фонду «Турбота». На заході також були присутні працівники павлоградського виконкому та районної ради, громадські активісти, місцеві підприємці.

З вітальним словом до гостей виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Радіонов. Він зауважив, що Павлоград і Коломия вже не вперше беруть участь у спільних проектах. Темою зустрічі було актуальне нині питання взаємодії органів влади, ЗМІ та організацій громадянського суспільства з метою міжрегіональної співпраці та підтримки процесів децентралізації. Коломийці презентували свої досягнення у сфері економічного розвитку свого  регіону, розказали про міжнародні програми, у яких брали участь, і представили проект, з яким завітали до Павлограда. На зустрічі також були представлені малюнки з конкурсу «Україна очима дітей», у якому брали участь більш ніж 150 дітей з двох регіонів.

«Асоціація економічного розвитку Коломийщини зараз реалізує проект «Міжрегіональна співпраця, як шлях до вирішення проблем громади»,  який фінансується Європейським Союзом. Цей проект створений задля того, щоб допомогти громадам шукати партнерів, інвесторів, щоб вони не замикалися у собі. Співпраця з Дніпропетровщиною, яка є флагманом економіки України, для нас важлива. Ми подолали близько тисячі кілометрів, щоб зустрітися з представниками громад Павлоградщини, щоб обмінятися досвідом і знайти партнерів. Нема міста без проблем. А щоб вирішувати проблеми, розвиватися, потрібно співпрацювати – фінансово, інформаційно, обмінюватися ідеями. Ми відкриті до співпраці і зараз хочемо співпрацювати з Павлоградом»,

–  сказав керівник коломийського проекту Руслан Вістовський.

На сьогодні Коломийщина є партнером у зовнішній торгівлі для 17 країн світу. Має вигідне економіко-географічне розташування, знаходиться на південному сході Івано-Франківської області, на перехресті доріг державного значення. Цей регіон особливо перспективній для ведення сільськогосподарського бізнесу, там працює більше 40 фермерських господарств та 17 сільськогосподарських підприємств, у тому числі з іноземними інвестиціями.