Вы здесь

Дніпропетровщина ніколи не забуває своїх героїв! (ФОТО)

В середу, 10 травня, Батальйон охорони 55-ї окремої артилерійської бригади (колишній 39 Окремий мотопіхотний батальйон) відзначив третю річницю з дня свого створення. Сформували його 10 травня 2014 року з добровольців-патріотів Дніпропетровщини.

Вже 3 роки бійці цього батальйону гідно захищають Незалежність та територію України від окупантів по всій зоні антитерористичної операції. За цей час хлопці пройшли складний бойовий шлях через найгарячіші точки АТО: Іловайськ, Золоте, Трьохізбенку, Старобешеве, Золоте, виконували бойові завдання на Луганщині. Бійці батальйону охорони з гідністю виходили з оточення, організувавши вогневий опір одному з підрозділів 8-ї мотострілецької бригади агресора. В рядах батальйону воювали близько дев'ятисот військовослужбовців з усіх куточків України. Але основна маса з них - це наші земляки, мешканці Дніпропетровщини.

І зараз, кожного дня вже другий рік поспіль військовослужбовці батальйону ведуть бойові дії та захищають військові об’єкти, стримуючи агресора поблизу м. Авдіївка Донецької області. 

Так, в цей святковий для батальйону день військових за дорученням голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова привітав заступник начальника відділу антикорупційної політики та прав людини облради Олександр Свіренко. Він вручив відзнаки голови облради, пам’ятні медалі з нагоди 85-ї річниці Дніпропетровщини, цінні подарунки та почесні грамоти. 

Також в цей святковий день місцем зустрічі бійців батальйону та волонтерів, які їм постійно допомагають, з Павлограда, Львова, Костополя та Межової стали передові позиції в Авдіївці.

До Дня батальйону волонтери підготували для бійців святковий концерт за участю артистів зі Львова і Межової, а також багато солодких подарунків та тортів від майстрів Костополя та Павлограда, смачний шашлик, каву та багато іншого.

Не забули волонтери і про нагальні потреби бійців – будівельні матеріали (металеві скоби, цвяхи, лопати, відра, ланцюги на бензопили, рукавички) та медикаменти.

У свою чергу командування батальйону відзначило бійців і найактивніших волонтерів пам'ятними медалями та нагрудними знаками.

Спілкування бійців, артистів та волонтерів тривало до самого вечора. Було й частування, й пісні під гітару, згадували багато цікавих та смішних моментів, не забули вшанували і пам’ять загиблих воїнів.