Вы здесь

В Павлограді депутати подали заяву в поліцію за фактом можливого службового підлогу

Вчора, 10 квітня, на засіданні фракції політичної партії «Укроп» депутатами було прийняте рішення подати заяву в поліцію про можливу присутність в діях офіційних осіб органів місцевого самоврядування Павлограда зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 КК України) та службове підроблення (ст. 366 КК України).

Потім це рішення було озвучене також і на засіданні голів фракцій політичних партій та постійних депутатських комісій.

«Одним з останніх рішень виконавчої влади було надання директору Комунального підприємства «Управління ринками Павлограда», він же ФОП (фізична особа-підприємець) Георгію Маслєннікову, права безальтернативно, без торгів, викупити один з об’єктів нашої міської власності, з посиланням на те, що він, мовляв, вніс туди «невід'ємні зміни» і має право... 
На доречні питання про те: 
- які саме зміни були зроблені в будівлі?
- документальне тому підтвердження?
- про необхідність створення комісії, яка б перевірила, а чи були такі, хоч якісь, вагомі невід'ємні ремонтні роботи зроблені до квітня 2017 року в нашій власній комунальній будівлі? 
- чи має право дана людина за безцінь отримати нашу спільну власність? 
- прохання до виконкому показати, в чому саме були невід'ємні поліпшення, зроблені підприємцем-директором міського КП?
Слушної пропозиції створити комісію, щоб перевірити наявність реальних поліпшень, не на папері,  в орендованих приміщеннях не було. Лише тільки були пропозиції незадоволеним подати заяву в правоохоронні органи, або мовчати.

Тому фракція міських депутатів від «Укропу», діючи виключно в інтересах громади Павлограда, вирішила скористатися єдиним варіантом, що в нас залишився, і подати заяву про можливі службові злочини в поліцію. Дуже сподіваємось на принциповість і неупередженість розслідування. Подивимося, на скільки цей інструмент змусить виконавчу владу в майбутньому діяти на користь громади»,

- написали на своїй сторінці в Фейсбук депутати від вищеназваної політичної партії.

Нагадаємо, на черговій сесії міськради 4 квітня виникла дуже цікава ситуація стосовно дозволу на приватизацію та подальший викуп підприємцем Георгієм Маслєнніковим земельної ділянки в центрі міста площею близько 600 квадратних метрів (по вул. Горького, 135 навпроти Торгового центру «Гуллівер» і за Будинком Голубицького) під будівництво нової громадської їдальні (за планами підприємця). 

Матеріал за темою: Чи виділять землю під нову їдальню в центрі міста?