Вы здесь

Павлоградці викладуть тризуб України

1 квітня павлоградці вийдуть на Соборну площу, щоб взяти участь у флешмобі. Активісти закликають молодь взяти участь в акції «Тризуб - це Україна».  Флешмоб почнеться о 14:00 на Соборній площі. Організаторами флешмобу в Павлограді виступають активісти ГО «Майдан Січеслав Дніпро», пише 5632.com.ua.
 
Акція полягає в тому, що її учасники повинні вибудувати тризуб України за допомогою трафареток, піднятих вгору. Після цього передати естафету іншому місту. Павлограду цю естафету передав місто Дніпро. Там провели вже три подібних акції: біля ОДА, в школі №134 та на площі Героїв Майдану.
 
Тепер, 1 квітня, активісти ГО «Майдан Січеслав Дніпро» приїжджають в Павлоград.
 
«Брати участь в акції можуть всі бажаючі, бажано молодь (9-11 класи). Одяг переважно патріотична. Для флешмобу необхідно 150-200 чоловік. Зараз намагаємося таку кількість людей знайти в школах. Я в понеділок ще поспілкуюся з директорами шкіл, щоб дітям дозволили взяти участь у флешмобі »,
- повідомляє один з павлоградських активістів.
 
 
Нагадуємо, що влітку 2016 року українського футболіста Романа Зозулю іспанські ЗМІ звинуватили в нацистських поглядах. Приводом для цього став малюнок на футболці спортсмена - там був зображений герб України. У кількох іспанських медіа з'явилися публікації, згідно з якими український тризуб назвали символом добровольчих батальйонів, які воювали в АТО, назвавши їх нацистськими формуваннями.
 
Саме цей інцидент став поштовхом для створення міжнародної акції «Тризуб - це Україна». Ідея створення флешмобу належить президенту Всесвітнього конгресу українських молодіжних організацій Мирославу Гочак і голові міжфракційного депутатського об'єднання «Співпраця України - діаспора» Дмитру Лубинця. Вони і записав перший відеозвернення і заклик до участі у флешмобі.
 
Організатори стверджують - акція не має ніякого політичного характеру. Головна мета - правильна популяризація України.