Вы здесь

У Павлограді поховали кілера, який застрелив екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова (Оновлено, Фото)

Оновлено 29 березня

Сьогодні вранці в Павлограді на селищі Соснівка відбувся таємний похорон 28-річного Павла Паршова, який 23 березня близько 11:30 в Києві на перехресті бульвару Тараса Шевченка та вулиці Пушкінської застрелив колишнього депутата Держдуми Російської Федерації Дениса Вороненкова та стріляв у його охоронця. Нагадаємо, коли Павло намагався втекти з місця злочину, його поранив охоронець вбитого екс-депутата. Від отриманих поранень кілер впав, стікаючи кров'ю. Через кілька годин він помер в лікарні.
 
За словами народного депутата Антона Геращенка, вбивця був агентом російських спецслужб, впровадженим в українські силові структури.
 
Похорон Павла Паршова пройшов таємно, так як його мати Тетяна Паршова не захотіла їх афішувати. Вона вирішила поховати сина в Павлограді поруч з могилою його дідуся і інших родичів по її лінії (Тетяна родом з Павлограда, її син також народився тут, але в 1998 році вони переїхали в Дніпро).
 
Тіло Паршова таємно вивезли сьогодні вночі з Києва. Спочатку його привезли в Дніпро, де родичі попрощалися з покійним. А потім на сірому "Фольксвагені" перевезли в Павлоград для поховання на невеликому кладовищі в селищі Соснівка (вул.Руднєва).
 
Похорон відбувся дуже швидко. Відспівування не було. Присутніх було небагато - лише близькі родичі. Мати і бабуся Павла плакали. Труну для прощання на кладовищі не відчиняли. Як тільки тіло було поховане, родичі відразу ж виїхали з кладовища. 
 
До речі, на могилі похованого в Павлограді кілера встановили магічний знак. Труну під час похорону Павла Паршова накривали чорним прапором із зображенням білих символів. Крім закритості і таємничості похорону, які в даній ситуації можна зрозуміти, на могилі Павла Паршова замість традиційного хреста встановили дивний знак, що нагадує скандинавську руну воїна «тейваз». На надгробній таблиці зображена руна «альгіз» в звичайному і перевернутому стані, пише 5632.com.ua.
 
Такі символи часто використовують при здійсненні магічних ритуалів, особливо при ворожіннях. Крім того, деякі історики стверджують, що схожі символи активно використовували у фашистській Німеччині, зокрема в СС.