Вы здесь

Євген Тєрєхов став радником Арсена Авакова

У вівторок 14 березня колишній боєць АТО Євген Тєрєхов, відомий ще як «Титановий Джексон», офіційно був назначений радником міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

«Сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков офіційно призначив мене своїм радником у справах волонтерів та бійців АТО. Я знаю потреби волонтерів та військових не з чуток. Тому з особливою повагою та відповідальністю беру на себе покладені обов'язки. Разом до перемоги!»,

- написав на своїй сторінці у Фейсбук Євген Тєрєхов.

Як повідомив під час телефонної розмови з кореспондентом газети «ТН-Експрес» сам Євген, цю посаду він займає на громадських засадах, без заробітної платні.

«Я не буду отримувати зарплатні. В мене інша мета – допомагати своїм побратимам, волонтерам по всій Україні, відправляти бійців на реабілітацію не тільки в рамках нашої країни, а й за кордон. Це дасть мені можливість розширити круг свого спілкування та діяльності»,

- сказав «Джексон».

Нагадаємо, Євген Тєрєхов служив у колишньому 20-му батальйоні територіальної оборони «Дніпро» (наразі - 20-й окремий мотопіхотний батальйон 93-ї бригади). Він був мобілізований на службу у першій хвилі - квітні 2014 року. А в кінці серпня того ж року був важко поранений в голову під Мар’їнкою, «спімав» багато уламків (більше сотні) і ледь не помер. А вже потім його стали називати «Титановим Джексоном», бо лікарі встановили йому титанову пластину, якою закрили діру в черепі. Через поранення був комісований. А в 2015 році Євген Тєрєхов балотувався на посаду міського голови Павлограда та вийшов у другий тур, але програв опоненту від Опоблоку. Наразі Євген є депутатом Павлоградської міської ради Павлограда від політичної партії «УКРОП».