Вы здесь

Павлоградці попрощалися вже з 14-м земляком - бійцем АТО (ФОТО)

У середу, 8 березня, павлоградці провели в останню путь бійця АТО - добровольця Олексія В'ячеславовича Руфімського, який загинув 6 березня на передовій позиції в Авдіївці Донецької області від кулі снайпера (поранення в область серця).

Нагадаємо, Олексій Руфімській більше року воював у складі 1-ої окремої штурмової роти ДУК Правий Сектор. За словами бойових товаришів, він був одним з кращих бійців. У нього була прийомна дочка і брат.

В останню путь 49-річного бійця провели його рідні, близькі, шкільні друзі, волонтери, бойові побратими, воїни АТО, що приїхали в цей день з передової, госпітальєри, жителі Дніпра та Павлограда.

«Старий» або «Руфа», так ми його називали, був відкритою, веселою людиною. Незважаючи на те, що життя його не балувало, від нього йшов тільки позитив. Ми з ним подружилися з перших днів. У нього дуже багатий життєвий досвід, яким він з нами ділився, давав поради. Мені буде його не вистачати. Він був дуже мужнім. Був хорошим воїном. Завжди знаходився на передових позиціях, там, де найбільш небезпечно»,

- розповідає бойовий друг Олексія з позивним «Скальд».

«Я був на позиції в пару метрах від Льохи, коли його поранило. Куля потрапила в груди, поруч із серцем. Він впав і сказав: «Зі мною щось трапилося». Ми тут же підбігли до нього. А через хвилину його серце зупинилося. Вже нічого не можна було зробити»,

- розповідає його товариш по службі з позивним «Остап».

Відспівував бійця священнослужитель Української Православної церкви Київського патріархату отець Іван. Під час прощання біля будинку в Павлограді з добрими словами на адресу «Старого» виступили його бойові товариші з ДУК ПС та госпітальєри. А коли вже бійці несли труну з Олексієм по вулиці, всі присутні встали на одне коліно, щоб віддати данину пам'яті загиблому.

Поховали Олексія Руфімського в селі Кочережки Павлоградського району. Там поховані його батьки.

Похоронну процесію супроводжував військовий оркестр павлоградської військової частини № 3024. На кладовищі бійці почесної варти Громадської формування «Павлоградська самоборона» під гімн України здійснили потрійні постріли - «військовий салют».