Вы здесь

В Авдіївці загинув ще один павлоградець - доброволець Олексій Руфімський (Оновлено)

В ніч з неділі (5 березня) на понеділок (6 березня) в Авдіївці (на Промзоні) Донецької області при виконанні бойового завдання від кулі снайпера загинув павлоградець Олексій В'ячеславович Руфімський. Це вже 14-ий павлоградець який загинув під час війни з окупантами на Сході країни.
 
За власною інформацією кореспондента, в наступному році Олексію з позивним «Старий» виповнилося б 50 років. Він мав прийомну дочку та рідного брата. Доброволець «Старий» близько року воював з окупантами в складі 1-ої окремої штурмової роти ДУК «Правий сектор».

«Наш брат і друг «Старий» був одним з кращих бійців, рік фактично не покидав зони бойових дій. Дисциплінований і вишколений воїн. Але в той же час «Старий» завжди усміхався, жартував і піднімав настрій своїм бойовим товаришам, турбувався за них. Будучи на війні ніколи не забував про свою сім'ю. Для нас це важка втрата, і ми помстимося за тебе друже. Спочивай з миром! Вічна слав Герою!»,

- написали на сторінці 1-ої окремої штурмової роти ДУК ПС в Фейсбуці його побратими.

Прощання з Олексієм Руфімським відбудеться завтра, 8 березня, о 8.00 в Дніпрі в лікарні ім. Мечникова і о 10:00 в Павлограді по вул. Карбишева, 4 (район Палмаш). Зараз організацією похорону займаються його побратими і павлоградські волонтери.

Всі, хто хоче фінансово допомогти родичам загиблого в Авдіївці героя Руфімського Олексія В'ячеславовича (та на організацію похорону) - прохання переводити грошові кошти на рахунок - Картка ПБ № 5168-7423-5364-0356 (Шляхов Роман Миколайович - брат загиблого).