Вы здесь

Ще раз про паводок у Павлограді

Інформує прес-служба міськвиконкому

В наслідок різкої зміни погодних умов, а саме - підвищення температури навколишнього повітря, починаючи з 20 лютого, відбувається інтенсивне таїння снігового покриву, що стало причиною підтоплення приватних будинків мешканців міста. Міська влада вживає всі можливі заходи для попередження випадків підтоплення та ліквідації ситуацій, що вже виникли.

Так, 20 лютого працівники комунального підприємства «Затишне місто», начальник та спеціалісти відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, здійснили відведення талої води, яка підтоплювала помешкання будинку №40 по вулиці Луганській. Лантухами заповненими піском був перекритий стік води в двір.

З 21 по 23 лютого до оперативного чергового диспетчерського пункту виконкому надходила інформація про підтоплення  будинків №2 та №4 по вулиці 35 Дивізії, будинку №24 по вулиці Маяковського, а також будинків по вулицях Коцюбинського, Нова, Сташкова, Озерна. В усіх випадках оперативне реагування, відведення та відкачування талої води в найкоротші терміни здійснювалося силами та засобами комунального підприємства «Затишне місто» та 6-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Для запобігання та ліквідації ситуацій, пов’язаних з підтопленням території мікрорайонів міста,  з міського матеріального резерву залучено пальне, мотопомпи та лантухи.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Павлоградської міської ради звертається до населення міста завчасно проводити роботи по водовідведенню, очищенню від снігу, льоду та сміття прилеглих територій, для того, щоб максимально зменшити кількість випадків підтоплення талими водами приватних помешкань та території міста.