Вы здесь

Чи готовий Павлоград до паводку?

Інформує прес-служба міськвиконкому

Комісія під головуванням заступника міського голови Олександра Радіонова провела перевірку стану готовності дамб, шиберів та інших гідротехнічних споруд міста до паводку. Адже він цього року очікується значним.

Під час перевірки встановлено, що головна споруда, яка розташована в районі вул. Надрічній, в задовільному стані. Стаціонарні закриваючі механізми шиберного пристрою відсутні. Підготовлені тимчасові дерев’яні щити, оббиті металевим листом.

Дренажно-паводковий канал «Привокзальний» в районі нафтобази штучно перегороджений у двох місцях тимчасовими земляними дамбами, що перешкоджають вільному витоку талої та дощової води з району «Хіммаш».

Існує загроза підтоплення талими водами п’ятиповерхових житлових будинків № 2 та № 4 по вулиці 35 Дивізії. Шиберний пристрій, розташований поблизу КП «Павлоградводоканал», через який проходять талі та ливневі води мікрорайону Шахтобудівників, потребує додаткового комісійного обстеження та поточного ремонту.

При таїнні снігу спостерігається підтоплення приватних будинків по вулиці Луганській.

Гідротехнічні споруди та дренажно-паводкові канали потребують систематичного обслуговування, розчищення від сміття, бруду та очерету.

Визначені першочергові та інші заходи, які необхідно виконати для безпечного проходження паводку та льодоходу в Павлограді.