Вы здесь

Прокуратура Павлограда покарала місцевих корупціонерів

Підсумки роботи Павлоградської місцевої прокуратури за 2016 рік у сфері протидії корупції

Боротьба с корупцією в країні є одним з пріоритетних напрямків діяльності всієї правоохоронної системи України. Так, Павлоградською місцевою прокуратурою протягом 2016 року до суду направлено 5 обвинувальних актів у корупційній сфері, по 2 з них збитки дорівнюють 2 млн. грн. та 1 млн. грн. відповідно. Про це повідомляє прес-служба Павлоградської місцевої прокуратури.
 
З вказаних проваджень 4 також відносяться до бюджетної сфери (зокрема, кримінальне провадження зі збитками 2 млн. грн., які відшкодовано). Також направлено 1 кримінальне провадження в земельній сфері щодо самовільного захоплення 120 га земельних ділянок.
 
Так, в серпні 2016 року направлено до суду обвинувальний акт  у кримінальному провадженні, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст. 191, ч.2 364, ч.2 ст. 27. 366 КК України за фактом привласнення посадовими особами бюджетних коштів у сумі 2 млн. грн. при виконанні робіт з капітального ремонту вул. Полтавська у м. Павлоград. Підозрюваний у повному обсязі відшкодував завдані збитки у розмірі 2 млн. грн., зокрема грошовими коштами у розмірі 517 тис. грн.
 
В жовтні 2016 року до суду направлено обвинувальний акт у  кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 3 ст. 190, ч. 2 ст. 190, ч. 1 ст. 364-1, ч. 2 ст. 364-1 КК України, за фактом того, що посадова особа шляхом шахрайства, під приводом поставки дизельного пального потерпілим заволоділа грошовими коштами останніх на загальну суму більше  1 млн. грн. 
 
Крім того, в грудні місяці 2016 направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 КК України, за фактом самовільного зайняття земельних ділянок загальною площею 120 га, які згідно балансового обліку належать до земель запасу державної форми власності, непереданих у власність чи користування.