Вы здесь

В Павлоград приїхала гуманітарка з Німеччини

За особистої підтримки  міського голови Анатолія Вершини та народного депутата України Артура Мартовицького 6 лютого до нашого міста надійшло понад  3 тони гуманітарної допомоги з Німеччини.
 
Медичні заклади міста отримали стоматологічне крісло, операційний стіл та кушетку, дитячі ліжка, серветки для немобільних пацієнтів (24 ящики)  та памперси для дорослих (54 ящики). Соціальним службам Павлограда  надано 314 ящиків жіночого одягу, 172 ящики чоловічого одягу, одежі та взуття для дітей та школярів 122 ящики,постільну білизну 28 ящиків, іграшки дитячі та ляльки 3 ящики, штори та тканина 13 ящиків та інші побутові товари 21 ящик.
 
Загалом речі розподілили між соціальними та лікувальними закладами нашого міста: міськлікарнею №1, стоматологічною клінікою, пологовим будинком, товариством «Червоного Хреста», територіальним центром соціального обслуговування та громадськими організаціями людей з обмеженими фізичними можливостями. Така допомога головним чином спрямована на соціально незахищену категорію мешканців Павлограда  та на людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
 
Тим, кому потрібна допомога та підтримка звертайтеся за адресою: вул. Робоча, 136, або за тел. 4-50-27 до територіального центру соціального обслуговування.