Вы здесь

Депутати міськради вимагатимуть скасування рішення виконкому щодо тарифів на проїзд

В Павлограді створений Комітет Народного Контролю

Депутати від двох фракцій політичних партій "Самопоміч" і "Укроп" Павлоградської міської ради вимагають скасувати рішення Павлоградського міськвиконкому від 25 січня про підвищення вартості проїзду до 5 і 6 гривень у громадському транспорті Павлограда. 
 
Такий проект рішення зареєстрував для розгляду на черговій 19 сессії міськради (яка відбудеться 14 лютого) депутат від "Самопомочі" Ігор Зінько. Його підтримали і депутати від "Укропу".

"У зв`язку iз численними скаргами та заявами громадян нашого міста з приводу підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, 30.01.2017р. на загальних сборах фракцій "Укроп" та "Об`єднання "Самопоміч" було створено та зареєстровано в загальному відділі Павлоградської міської ради рішення про скасування рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2017 року №53 "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м.Павлограді", 

 
- написав на своїй сторінці в Фейсбук депутат міськради від "Укропу" Олександр Батурінець.
 
Разом з тим в суботу, 28 січня, в Павлограді був створений Комітет Народного контролю, поштовхом до цього стало саме рішення міськвиконкому щодо підвищення тарифів. Мета створення Комітету – це захист прав та інтересів мешканців міста.

"Немає ніяких підстав для збільшення плати за проїзд і доказом цього є значно дешевша ціна проїзду у громадському транспорті інших містах України. Адже пальне та запчастини вони закуповують за однаковою ціною",

- кажуть члени новоствореного Комітету.
 
Вони обговорили подальший план дій та підготували звернення до громадян Павлограда. На цей час Комітет вже підготовив, обробив і подав 2 інформаційних запити (про результати поіменного голосування членів виконкому за вищевказане рішення та про те, яким саме чином у виконкомі готували Рішення по проекту регуляторного акту) і 1 звернення від імені помічника Сергія Крупського депутата Валентини Жилкіної з вимогою відмінити Рішення виконкому.
 
Перед усім, члени Комітету мають намір спрямувати зусилля на: організацію масових акцій протесту проти чиновницького свавілля; підготовку матеріалів для звернень в суди та правоохоронні органи; інформаційні кампанії проти представників влади, які помічені у хабарництві, зловживаннях владою і некомпетентності; співробітництво з правозахисними організаціями.
 
Вони запрошують до співпраці юристів та інших фахівців, всіх небайдужих громадян. Контакти Павлоградського КНК: телефони: +380 (50) 933 42 79; +380 (50) 167 60 66; електронна адреса: pavlogradknk@gmail.com; група в Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/241286909660066/