Вы здесь

У Вербківському дітсадочку відкрився новий корпус для додаткових груп (ФОТО)

Підтримку держави, влади обласного та районного рівня відчуває кожна громада, яка взялася будувати або відроджувати дитячий садок, адже саме ініціатива громади є запорукою розвитку соціальної сфери у населеному пункті. Підтвердженням  є проведення реконструкції з добудовою нового двоповерхового приміщення Вербківського дитячого садочка «Оксанка».  

Напередодні Різдва, 06 січня 2017 року, для дітлахів та дорослих Вербківської об’єднаної територіальної громади Павлоградського району справжнє свято. В госsncfljxrті завітали начальник департаменту освіти Олексій Полторацький, голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук, голова Павлоградської районної ради Наталя Гримайло, депутат обласної ради Анатолій Адамський. Присутні привітали дітей та батьків, вручили подарунки.

«Сьогодні перед нами взірцевий приклад того, як громада, не чекаючи вказівок, відчувши необхідність повноцінного розвитку своїх дітей, якісної підготовки їх до навчання у школі, почала відбудовувати приміщення дошкільного навчального закладу. Вагомий внесок в успішне вирішення питання – відновлення роботи дитячого садочка – надала держава – понад 9 млн. гривень. З місцевого бюджетів на садочок у Вербках було виділено понад 1,5 млн. гривень», 

- сказав Святослав Євгенійович, виступаючи перед громадою села. 
 
За ці кошти старий одноповерховий садок відремонтували, поруч звели двоповерховий корпус. Будівлі об’єднали переходом. Тепер кожна з п’яти груп має власну ігрову та спальню, окремий вихід та майданчик. Біля садка збудували і власну твердопаливну котельню.
 
Сюди, в новий корпус, ходитимуть 115 хлопчиків та дівчаток.
 
Тож нехай все, про що ми мріємо - ми будемо робити для дітей. І хай щастить вам, любі діти, і хай Господь береже вас від тих випробувань, які випали на долю нашого покоління – покоління ваших дідів та батьків. Ви заслужили жити в справжній, славній, вільній, незалежній і найкращій в світі державі – Україні.