Вы здесь

В Павлограді поліцейські затримали чоловіка, який жорстоко пограбував двох жінок

Вчора, 10 січня, правоохоронці Павлоградського відділу поліції затримали розбійника, який протягом кількох годин забрав мобільні телефони у двох жінок. Так, під час пограбування першої жертви він схопив її малолітнього сина та приставив йому до горла ніж, при цьому погрожував матері, що вб’є дитину. Причиною нападу стало бажання зловмисника заволодіти мобільним телефоном жінки.

Після чого зловмисник на автомобілі попрямував на селище «ПЗТО» м. Павлограда, де побачив молоду дівчину, яка розмовляла по мобільному телефону. Чоловік зайшов за нею до під’їзду, де на сходовій клітині між 1 та 2 поверхами під погрозою застосування ножа, заволодів її мобільним телефоном.

Про це повідомила прес-служба ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області.

Обидві потерпілі з заявами звернулися до поліції, детально змалювавши зовнішність кривдника.

Через декілька години поліцейські затримали молодого чоловіка, який відповідав опису потерпілих. Ним виявився 30-річний непрацюючий павлоградець, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

У підозрюваного вилучили викрадене майно, його впізнали обидві потерпілі та свідки злочинів.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.187 Кримінального кодексу України (розбій). Зловмиснику загрожує до семи років позбавлення волі.