Вы здесь

З чергової апаратної наради у міськвиконкомі

10 січня відбулася чергова апаратна нарада при міському голові. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів міськвиконкому, керівники комунальних служб міста. Говорилось про наступне.

  • Розпочалася нарада з підведення підсумків тижня, повідомила прес-служба виконкому. Було підкреслено, що керівниками підприємств було забезпечено безперебійне функціонування міста. Але  не в повному обсязі виконали свої обов’язки голови ОСББ, біля їх будинків не проводилися роботи з прибирання снігу. Міський голова надав також доручення начальникам відділу містобудування та архітектури, відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва  посилити  роботу з керівниками підприємств, малого та середнього бізнесу щодо постійного проведення заходів з прибирання снігу біля своїх об’єктів.
  • Мер повідомив присутніх, що ведеться робота по залученню європейського інвестора для будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів з залученням грантових коштів на рекультивацію старого полігону ТПВ.
  • Кожен вівторок стане у міськвиконкомі днем української мови. Мер виступив з ініціативою запровадити в усіх службах виконкому саме у цей день спілкуватися тільки українською.
  • Заступник начальника фінансового управління зазначила, що виконання  дохідної частини міського бюджету за 2016 рік складає 106,1%, що дало змогу отримати додатково 17,1 млн грн., які спрямовані на вирішення першочергових проблем бюджетних установ міста.
  • За інформацією начальника Павлоградського МРУ ГУ ДСНС у Дніпропетровській області товщина льоду на р.Вовча – 2 — 6 см. На середині річки  утворилися ділянки з промоїнами. Виходити на лід категорично заборонено.
  • Завідувач Павлоградського міськрайонного відділу лабораторних досліджень  повідомив, що захворюваність  по м. Павлограду на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) знизилась в порівнянні з попереднім тижнем в 1,5 рази, але перевищує епідемічний поріг. Захворюваність на ГРВІ підтримується за рахунок дорослого населення  — захворівших 50,5%. Зареєстровано 4 випадки грипу.