Вы здесь

Депутатам представили нового очільника Павлоградської поліції

У четвер, 10 листопада, на сесійному семінарі депутатам Павлоградської міської ради представили нового начальника міськвідділу поліції. Нагадаємо, їм став полковник Олексій Брандіс. До цього він очолював Синельниківський відділ поліції. Раніше працював у Києві, працював на різних посадах МВС.

Офіційний наказ про його призначення був оголошений 4 листопада. А вже 5 листопада його представили особистому складу Павлоградського ВП.

Олексій Брандіс висловив подяку за наданий йому кредит довіри та пообіцяв сумлінно боротись зі злочинністю в місті.

"Я завдячую громаді міста за наданий мені кредит довіри. Я cподіваюсь на конструктивну працю. Вже неодноразово під час службових відряджень був в Павлограді. Я частково знайомий з цим містом і знаю його специфіку. Ви мені ставте питання і показуйте той напрямок, в якому мені потрібно рухатись. З вашою допомогою, прошу мене підтримати, щоб я розібрався в труднощах цього регіону",

- каже Олексій Брандіс.

В свою чергу депутати міської ради вже дали новому начальнику перші завдання – закрити всі незаконні пункти прийому металобрухту та боротись зі стихійними ринками, а через 100 днів звітувати про зроблене перед депутами та громадою міста.

Колишній же начальник Павлоградського відділу поліції Олег Малинога тепер працюватиме начальником відділу НП у Синельниково. Нагадаємо, Олег Малинога не пройшов атестацію. Він не ознайомився із результатами атестації, потім пішов у відпустку і оскаржував це рішення через Дніпропетровський окружний адміністративний суд.