Вы здесь

Мешканця с. Межиріч нагородили орденом «За оборону країни»

Минулого тижня Фонд оборони країни за особисті заслуги, вірне служіння нашій батьківщині та захист її незалежності нагородив орденом «За оборону країни» мешканця села Межиріч (Павлоградського району) - бійця АТО Віктора Петровича Забогонського.

Віктор Петрович багато років працював в загальноосвітній школі № 6 міста Павлоград вчителем фізкультури. І коли йому в 2014 році прийшла повістка з військкомату про мобілізацію, він без вагань та відмовок пішов на схід України захищати свою родину, домівку та батьківщину.

За словами його учнів, знайомих та колег, Віктор Петрович не тільки скромна людина та добрий вчитель, якого люблять та поважають діти, а й гарний батько, чудовий чоловік та син, справжній господар.

"Віктор – професіонал своєї справи, який любить свою роботу. Це доброзичлива та позитивна людина. Під його керівництвом наші учні стали неодноразово ставали переможцями в Міській олімпіаді з фізичної культури та міських змагань з баскетболу. Віктора часто запрошують в якості судді на міські змагання з футболу та баскетболу. А це багато про що каже. Тому ми дуже пишаємося ним, як нашим колегою, вчителем та гідним захисником України. І щиро вітаємо його з нагородою. Він це заслужив", - каже директор ЗОШ № 6 Людмила Дикса.

Після року служби в зоні АТО Віктор повернувся до рідної сім’ї та улюбленої роботи в школі. Наразі він очолює Павлоградську районну організацію учасників АТО.

«Вітаємо Віктора Петровича! Дуже їм пишаємося», - написав на своїй сторінці у Фейсбуці голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук.