Вы здесь

Спецтема. Водозабір. «Самооборонці» та активісти зробили колективну заяву до начальника Павлоградської поліції

В понеділок, 11 квітня, бійці ГФ «Павлоградська самооборона», члени ГО «Павлоградське об’єднання воїнів, учасників АТО і волонтерів «ПАТРІОТ» та активісти написали офіційну колективну заяву до начальника Павлоградського відділу ГУНП Олега Малиноги.

Піти на цей крок «самооборонці» вирішили після останніх подій на місці забудови території Павлоградського водозабору в районі 20-ї школи по вул. Дніпровській.

Нагадаємо, не дивлячись на те, що по цій справі триває перевірка правоохоронними органами та проекту будівництва в очі так ніхто і не бачив, забудовник вже встановлює на цій території паркан.  

Саме тому члени громадського формування відправились до стін місцевої поліції.

«Повідомляємо вам про підозру щодо замаху на скоєння злочину – підготовки до здійснення техногенної катастрофи або терористичного акту щодо 2-ї охоронної зони підземного водосховища унікальної питної води - Павлоградського водозабору. Єдиного джерела питної води промислового регіону Західний Донбас в разі виникнення техногенної катастрофи каскаду гідро опору річки Дніпро.

Зазначений об’єкт (2 охоронна зона) визначений нами як «Об’єкт національної безпеки».

Підозра обґрунтована на тому, що «власника» вищезазначених земельних ділянок Захарова було неодноразово попереджено про те, що будь-яке будівництво тут знищить «Об’єкт національної безпеки», - йдеться у письмовій заяві.

Під колективною заявою підписалися близько 30 чоловік.