Вы здесь

Тернівське відділення поліції відчинило двері для школярів

В п’ятницю, 18 березня 2016 року, Тернівське відділення поліції Павлоградського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області зустріло учнів четвертих та шостих класів ЗОШ №7. Школярів зустріли інспектори відділу поліції, які розпочали екскурсію з відвідування чергової частини.

Тут дітям розповіли про процес отримання заяв і повідомлень від громадян та способи реагування на них працівників поліції. Також школярі спостерігали за процесом реєстрації правопорушень та діями слідчо-оперативної групи при виїзді на місце скоєння правопорушення.

Після відвідування чергової частини «маленькі гості» завітали й до кімнат для затриманих та інших службових приміщень і кабінетів.

Ознайомившись з історією відділення, школярі з великим інтересом відвідали музей Тернівського відділення поліції. Начальник чергової частини відділення розповів малечі про озброєння, яке використовують поліцейські під час виконання своїх обов’язків: шоломи, бронежилети, гумові кийки, кайданки, пістолети Макарова та Форт–12, після чого дітям, під наглядом співробітників, надали можливість особисто ознайомитись зі спеціальними засобами та зброєю, яка стоїть на озброєнні в органах Національної поліції.

Наприкінці зустрічі поліціянти представили юним гостям патрульний автомобіль, а також відповіли на всі запитання допитливої молоді щодо обладнання службового транспорту та несення служби співробітниками в цілому. Тож неабияке задоволення від взаємного спілкування отримали як діти, так і співробітники Тернівського ВП ПВП.