Вы здесь

Містяни вшанували пам'ять загиблих під час Павлоградського повстання

В середу, 17 лютого, в центрі міста пройшли урочистості до 73-ї річниці Павлоградського повстання. До пам’ятного знаку визвольної боротьби Павлограда на Алеї Слави міський голова, депутати міської та обласної рад, представники громадських організацій, ветерани, діти війни та студенти поклали квіти.

«Ми не повинні забувати про людей, які пройшли через найскладніші випробування, відстоювали право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. Ми повинні шанувати їх пам’ять», - каже ведучий мітингу.

Всіх загиблих 73 роки тому під час Павлоградського повстання вшанували хвилиною мовчання.

На мітингу-реквіємі у запису пролунав голос заступника голови міської організації «Діти війни», автора книжки «И восстал Павлоград», члена Національної спілки журналістів України Ніни Агафонової: «Павлоград – единственный город в Великой Отечественной войне, вставший во всю свою народную мощь против фашизма. Потому Павлоград по праву называется непокоренным».

Співзвучними зі сказаним були і слова вже покійного ветерана ВВВ, учасника бойових дій Глеба Герасимова: «Мы помним все. Мы помним всех. Мы не забудем этой даты. За радость жизни, детский смех, спасибо Родине, солдаты!».