Вы здесь

Стоматологічна допомога надається на сучасному рівні

В четвер, 4 лютого, в Комунальному закладі «Стоматологічна поліклініка м. Павлограда» ДОР» було проведено прес-конференцію до Міжнародного дня стоматолога, який щороку відзначається 9 лютого. Прес-конференцію провів головний лікар стоматологічної поліклініки Микола Старішко. Журналістам розповіли про надання стоматологічної допомоги мешканцям Павлограда та регіону. Цю послугу надають 34 лікарі-стоматологи, які працюють в поліклініці та на базі СМСЧ № 7 та 15.

Працюють два терапевтичних відділення потужністю 230 відвідувань в зміну. Усі лікарі-стоматологи мають високу кваліфікацію та надають допомогу з використанням сучасних технологій. Лікарі-стоматологи-терапевти проводять лікування різних форм карієсу як у дорослих, так і у дітей, лікарі-пародонтологи — захворювання ясен та слизової оболонки ротової порожнини, лікарі-хірурги надають допомогу пацієнтам з запальними процесами та травмами щелепно-лицьової області, лікарі-ортопеди здійснюють протезування зубів. В ортопедичному відділенні використовуються найсучасніші напрямки естетичної стоматології.
Для зручності пацієнтів в стоматологічній поліклініці відкрито рентгенологічний кабінет.
Головний лікар повідомив, що вперше за останні 20 років завдяки допомозі міського голови та депутатів міської ради були придбані 2 сучасні стоматологічні установки. Для проведення профілактичних оглядів та санації порожнини рота в деяких школах міста відновлена робота стоматологічних кабінетів. Фахівці кабінетів будуть надавати стоматологічну допомогу дітям дошкільних закладів, які розташовані поряд.
Микола Старішко зазначив, що стоматологічна допомога, як терапевтична, так і хірургічна, надається фахівцями закладу пацієнтам пільгової категорії населення та пацієнтам з особливими потребами, які обслуговуються за місцем проживання. Фахівець запевнив пацієнтів селищ ім.18 Вересня та «Нове», що стоматологічна допомога при реформуванні служби і надалі буде надаватися кваліфікована, своєчасна та максимально наближена до місця проживання.
Головний лікар акцентував увагу журналістів, що ургентну стоматологічну допомогу мешканці міста та регіону мають можливість отримати цілодобово, зателефонувавши за номером 6-48-65.