Вы здесь

Павлоградці зможуть прийняти участь в переатестації поліції (+посилання на анкету участі)

В кінці лютого – на початку березня в Павлоградскій поліції відбудеться переатестація її працівників. Про це нещодавно розказав начальник Павлоградського відділу поліції Олег Малинога на прес-конференції з журналістами та на зустрічі в прокуратурі з активістами. Наразі в Павлоградському відділі поліції нараховується 665 працівників.

«Не так давно нас об'єднали. Зараз в Павлоградський відділ поліції входять відділки поліції та колишнього ДАІ Павлограду, Тернівки, Першотравенську, Павлоградського району, Юр'ївки та Петропавлівки. І ті випадки, коли, наприклад, одного з працівників ще міліції викрили у зберіганні георгіївської стрічки на робочому місці або інший міліціонер відмовився взяти в руки прапор України - всі ці випадки будуть враховані під час атестації. Якщо атестаційна комісія це візьме до уваги і буде вважати, що такі дії правоохоронців несумісні з подальшим проходженням служби, то такий працівник в поліції працювати не буде", - каже Олег Малинога.

Разом з тим начальник поліції сподівається, що нова патрульна поліція, яка вже працює в Харкові, Києві, Дніпропетровську, з’явиться і в Павлограді. За його підрахунками, така рота нового поліцейського патруля повинна складатися мінімум з 60 чоловік. Тоді її робота буде максимально ефективною та корисною.

«Бо, наразі, патрулів, які працюють на вулицях міста, не вистачає. Добре, що патрулювати вулиці допомагає ГФ «Павлоградська самооборона». Мало зараз й поліцейських патрульних автівок. Їх в Павлограді повинно бути мінімум вісім», - додає начальник Павлоградського ВП.

«Що ж стосується переатестації, то на ній особовий склад підтверджує або не підтверджує свій професіоналізм, працівники поліції подають декларації про доходи, перевіряються на предмет корупції, проходять співбесіду з атестаційною комісією. Всі ми її чекаємо з нетерпінням», - каже Олег Малинога.

До речі, він запросив представників громадськості та павлоградців бути присутніми на процедурі переатестації поліцейських.

P.S.: Вже оголошено набір до атестаційної комісії ГУНП в Дніпропетровській області представників громадськості. Режим роботи кожної комісії буде визначений її головою і передбачає регулярні засідання, а також проведення співбесід з співробітниками ГУНП.

Пропозиції щодо кандидатів будуть прийматися від громадських, правозахисних організацій, міжнародних проектів технічної допомоги та засобів масової інформації до 12 лютого 2016 року.

Вимоги до кандидатів: мотивація; бажання зробити свій внесок у процес реформування правоохоронних органів України; знання в галузі правоохоронної діяльності/юриспруденції; бажаний досвід роботи в правозахисній сфері/журналістиці/сфері управління персоналом; готовність до роботи в режимі ненормованого робочого часу.

Для подачі заявки необхідно заповнити анкету за посиланням Тут.

Ця анкета - загальна для учасників атестаційних комісій всієї області.