Вы здесь

В Павлограді відкрили новий пункт поліції

В Павлограді на селищі Шахтобудівників в понеділок, 28 грудня, відкрився новий пункт поліції. Наразі він є найбільшим в Дніпропетровській області за територією обслуговування. Він обслуговуватиме не тільки селище Шахтобудівників, а й села Павлоградського району – Межиріч, Булахівка, Карабінівка, Кочережки, Троїцьке, Новоолександрівка.

Пункт поліції працюватиме цілодобово. Тут будуть виконувати свої обов’язки 12 працівників поліції, зокрема нічний патрульний наряд у кількості 4 чоловік.

«Мета відкриття такого експериментального пункту – надання якісного правоохоронного сервісу нашим громадянам. Пункт забезпечений сучасною оргтехнікою, двома поліцейськими автомобілями, камерами відео-спостереження. Тепер не тільки керівництво поліції, а й кожен мешканець нашого регіону зможе через мережу Інтернет спостерігати в режимі онлайн, як працює пункт поліції. Посилання на перегляд буде розміщене на сайті Павлоградського ВП», - розповів начальник Павлоградського відділу Національної поліції Олег Малинога.

Він також додав, що до нового пункту поліції підведені відомчі інформаційні мережі, за допомогою яких поліцейські зможуть перевіряти осіб, які будуть доставлятися у пункт, номерні речі, які знаходяться у розшуку, в режимі онлайн. Також пункт буде оснащений спеціальним сканером відбитків пальців, за якими осіб та правопорушників будуть одразу перевіряти по всім базам поліцейської системи.

Також разом з поліцейськими в цьому пункті будуть працювати представники «Павлоградської самооборони». Самооборонці разом з поліцією виїжджатимуть на виклики, охороняти громадський порядок та працювати в нічному патрулі та групі швидкого реагування. Про це повідомив лідер ГФ «Павлоградська самооборона» Сергій Тищенко.

Поки що в пункті поліції лише дві кімнати, але планується додати ще декілька – їдальню, кімнату відпочинку та кабінети для поліцейських. Також на вході в пункт висітиме скринька звернення громадян.

Новий пункт поліції має окремі телефонні лінії: стаціонарну – тел. 20-29-99 та мобільну – тел. 066-072-51-12.

«Цей пункт поліції дозволить не тільки краще працювати та швидше реагувати на правопорушення, а й трішки розвантажити міське відділення поліції», - додає Олег Малинога.

Загалом в Павлограді буде відкрито 5 таких пунктів. Вже в новому році такі дільниці (пункти поліції) з’являться на селищі ім. 18 вересня та в селі Богдавнівка.