Вы здесь

В Павлограді побили бітами активіста «Павлоградського підпілля»

У суботу, 5 грудня, на селищі ім.18 вересня жорстоко побили одного з активістів досить молодого в Павлограді Громадського формування «Павлоградського підпілля», яке протистоїть злочинності, наркоторгівлі та свавіллю правоохоронних органів в місті.

19-річний активіст і Чемпіон Дніпропетровської області з бойового Самбо Ігор Губа збирав інформацію для «Павлоградського підпілля» стосовно наркоманів та точок продажу наркотиків, в тому числі і дітям, у нашому місті. Увечері, коли вже стемніло, 5 грудня він повертався додому. Біля його будинку № 11 по вулиці Сташкова на нього несподівано напали троє чоловіків у масках та дуже сильно побили бітами, в основному по голові. Зробити щось один проти трьох з палками Ігор просто не зміг. Вранці він звернувся до травматологічного відділення міськлікарні №4. Лікарі зафіксували у нього серйозні травми - гематома обличчя, переломи щелепи та носу, тріщина лицьової кістки.

«Ігор дуже гарний, розумний та спортивний хлопець. До речі він навчається у вищій школі морехідки, скоро стане офіцером. Наступного дня після побиття Ігор як раз повинен був передати мені зібрану ним інформацію щодо місця продажу наркотичних речовин. Але він не зміг мені зателефонувати, бо зовсім не говорив через зламану щелепу. З цією інформацією ми збиралися звернутися до відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Павлоградського відділення поліції, - роз’яснює ситуацію активіст та лідер ГФ «Павлоградське підпілля» Юрій Марченко. – Нещодавно ми дійсно почали серйозну боротьбу із обігом наркотиків та наркоділками. Напад на Ігоря нас обурив, але не налякав. Навпаки, тепер ми знаємо, що стоїмо на правильному шляху і не збираємось припиняти нашу боротьбу. Інформацію про точки продажу наркотиків ми все одно передамо до правоохоронних органів і змусимо їх працювати та саджати наркобариг, закривати точки збуту цієї гиготи. Якщо ж ні, то у нас в запасі інші методи впливу».

Також Юрій Марченко прохає павлоградців, хто володіє будь-якою інформацією про цей випадок (побиття активіста), звертайтеся на Гарячу лінію «Павлоградського підпілля» за тел. 099-137-21-64. На цю ж лінію ви можете дзвонити також у разі, якщо знаєте щось про наркоманів та місця продажу наркотиків у нашому місті.

Христина СОНЯЧНА