Вы здесь

Школярі Тернівки їздитимуть за пільговою ціною

Нещодавно в редакцію газети "ТН-Експрес" звернулися батьки школярів Тернівки щодо проблеми перевезення дітей до школ з віддалених районів міста. Справа в тому, що, наприклад, з вулиці Леніна діти йдуть до Загальноосвітньої школи №1 по паралельним вулицям Чкалова або Інтернаціональна. Бо по вулиці Леніна ходити дітям просто неможливо. Їм доводиться долати відстань близько 3-4 кілометрів по бездоріжжю та проїзній частині, що дуже небезпечно. А організованого підвозу до школи немає.

"Батьки з цією проблемою зверталися до нас та міської влади неодноразово. Прохали організувати підвіз дітей до школи та до закладів творчого виховання - по типу "Шкільний автобус". Ми робили запити з цього питання в обласну адміністрацію та Департамент освіти. Там нам відповіли, що організувати в нашому місті підвіз дітей до закладів освіти неможливо. В Кабміні вже давно була прийнята державна цільова соціальна програма "Шкільний автобус", згідно якої підвіз дітей на «шкільному автобусі» може здійснюватись тільки у сільській місцевості, на міста ця програма не поширюється, – прокоментував ситуацію кореспонденту газети «ТН-Експрес» начальник Міського відділу освіти Тернівського міськвиконкому Володимир Ільчишин. – Але ми знайшли інший вихід із ситуації. По цим вулицям до школи №1 на вул. Харківську ходять маршрутки, вартість проїзду в яких коштує 4,50 грн. Для дітей це дорого. Тому ми вийшли з пропозицією до місцевих перевізників знизити вартість проїзду для школярів хоча б у будні. Після перемовин перевізник АТП «Кортеж» погодився на наше прохання та нещодавно прислав письмову відповідь. А що стосується проїзної частини цих вулиць – то покласти там тротуар просто ніде».

Отже тепер вартість проїзду у міських маршрутках для школярів буде пільговою, вона складатиме не 4,50, а 3 гривні. І чи влаштує таке вирішення проблеми підвозу до школи школярів та їх батьків покаже час.