Вы здесь

Євген Тєрєхов: «На новій посаді я хочу навчити чиновників поважати хлопців з АТО. А від Павлограду я не відмовляюся»

Як стало відомо, депутат Павлоградської міської ради, член фракції «УКРОП», кандидат в мери Павлограду Євген Тєрєхов був призначений керівником новоствореного управління по роботі з учасниками АТО і волонтерами виконкому Дніпропетровської міської ради. «Рішення прийнято», - написав 7 грудня його одно партієць та новообраний міський голова Дніпропетровська Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook.

Сам же Євген відреагував на пропозицію Філатова досить позитивно. «Дякую Борису Філатову за довіру. Я не підведу! Хочу відразу сказати тим, хто цікавиться з приводу Павлограда: я від нього не відмовляюся. Є проекти і плани, які разом з командою «УКРОПу» будемо їх втілювати в життя, - написав Тєрєхов на своїй сторінці кілька годин потому. – На новій посаді я хочу навчити чиновників поважати хлопців з АТО. А саме оперативно і без зволікань вирішувати їх різноманітні питання, пов'язані з адаптацією їх до мирного життя, пільгами, земельними питаннями».

Кореспондент газети «ТН-Експрес» поспілкувався с Євгеном щодо його планів діяльності на новій посаді в Дніпропетровську та стосовно його подальших дій в Павлограді.

«Я планую об’єднати всіх волонтерів, бійців АТО не тільки в Дніпропетровську, а і по всій області. Зокрема в Павлограді. Ми будемо старатися вирішувати всі питання, стосовно них. Для наших павлоградських бійців та волонтерів це тільки плюс. Наприклад, наразі разом із моїми помічниками готуємо на День Святого Миколая та Новий рік благодійну акцію та свято для дітей загиблих, поранених та демобілізованих бійців АТО. – каже Євген. – Що ж стосується моєї діяльності, як депутата Павлоградської міської ради, та діяльності команди «УКРОПу» в Павлограді, то можу завірити, що я зовсім не залишаю Павлоград без уваги та буду надалі працювати, ходити на сесії та депутатські комісії, вирішувати наболілі питання. В першочергових планах у мене реалізація декількох проектів в Павлограді. В основному, вони будуть стосуватися дітей, молоді та спорту. Так, наприклад, зараз ми ведемо переговори з інвесторами, владою Дніпропетровська та Павлограда стосовно проектів в усіх школах міста (закупівля нового спортінвентарю для занять легкою атлетикою), в школах та садочках - (програма пільгового харчування дітей) та міської програми енергозбереження (освітлення абсолютно усіх вулиць міста енергозберігаючими ліхтарями). Поки що, обіцяти нічого не буду, але ми працюємо...».