Вы здесь

Результати другого туру виборів міського голови Павлограда (оновлено)

За попередніми результатами – даними штабу політичної партії «Укроп» (оброблено 100 % протоколів) - в другому турі виборів міського голови Павлограда лідирує кандидат від «Опозиційного блоку» Анатолій Вершина. За нього проголосували 21078 виборців – 59,97 %. За бійця АТО Євгена Тєрєхова від політичної партіїї «Укроп» свої голоси віддали 14237 павлоградців – 40,03 %.

Загальна кількість виборців, які проголосували на виборчих дільницях міста, складає 36840 чоловік (40,98 %), що на 3 % менше, ніж в першому турі виборів міського голови.

В штабі «Укропу» кажуть, що в порівнянні з першим туром їх кандидат Євген Тєрєхов набрав голосів вдвічі більше.

«А якщо казати за всі роки та всю історію виборів міського голови в Павлограді, то такий високий результат кандидат від демократичних сил набрав вперше. Раніше за таких кандидатів голосувало 5-7 тисяч виборців, не більше», - каже уповноважена особа Євгена Тєрєхова Едуард Станько.

До речі, загальна кількість виборців за даними Павлоградської ТВК на сьогодні складає 89938 чоловік. На 8 годину 16 листопада в ТВК оброблено 100 % протоколів виборчих дільниць. Результати підрахунку ТВК співпадають з результатами штабу "Укроп".

Ставлення до результатів виборів на своїй сторінці у Facebook висказав Євген Тєрєхов: "Спасибі всім і кожному! За довіру і бажання підтримати. За розуміння і теплі слова. За серця, що продовжують боротися не дивлячись на мій програш... Я залишаюся з рідним містом. Ми багато чого пережили. У нас спільна мета і одна мрія. У цьому місті росте моя дочка. А значить я завжди буду відстоювати інтереси павлоградців! Спасибі друзі, що були поруч весь цей час! Ми програли бій, але не війну! Тому продовжуємо працювати так? як в період передвиборчої кампанії. Ми об'єднуємося заради спільної мети - процвітаючої країни! І почнемо з нашого міста! Спасибі люди, що ваша віра сильніша наклепу. Спасибі мудрим за поради! Досвідченим за погляд на життя! Батькам за терпіння !!! Я засмучений, але щасливий ... Тому, що нам є за що боротися. Тому, що нас багато!!!! С ув. # Jackson_titanium".