Маршрут № 1 «вул. Ст.Фронту – з-д Палмаш» (тел. 6-11-84, 6-06-33)
відправлення з вул. Ст.Фронта: 9-00, 9-58, 11-04, 12-00 або 11-58 (вихідні дні), 12-54, 14-00, 15-00
відправлення з з-да Палмаш: 9-30, 10-36 або 10-31 (вихідні дні), 11-32, 12-34 або 12-31 (вихідні дні), 13-30, 14-35 або 14-36 (вихідні дні).
Маршрут № 2 «Автостанція – сел. Південне» (тел. 4-17-53)
відправлення з Автостанції: 9-16, 11-32, 12-42, 13-50, 18-52
відправлення з сел.Південне: 9-46, 12-04, 13-10, 15-40, 19-21
Маршрут № 2а «сел. Шахтобудівників – сел. Південне» (тел. 4-17-53)
відправлення з сел.Шахтобудівників: 10-40, 14-45
відправлення з сел.Південне: 11-15, 14-15
Маршрут № 3 «вул. Ст.Фронта – вул. Калініна» (тел. 6-11-84, 6-06-33)
З вул. Ст.Фронта: 10-45, 14-15
З вул. Калініна: 11-15, 14-45
Маршрут № 4 «вул. Ст.Фронта – сел. Соснівка (школа №14)» (тел. 6-11-84, 6-06-33)
з вул. Ст.Фронта: 8-10, 13-30
з сел. Соснівка: 8-50, 14-10
Маршрут № 5 «сел. Шахтобудівників–сел. Рельсозварників» ( тел. 4-61-36, 4-36-43)
відправлення з сел.Шахтобудівників: 6-20, 12-35, 15-55, 18-20
відправлення з сел. Рельсозварників: 6-44, 12-59, 15-19, 18-44
з Залізничного вокзалу: 6-50, 13-05, 15-25, 18-50
Маршрут № 6 «сел. Шахтобудівників–сел. Хіммаш» (тел. 6-11-84, 6-06-33)
з сел.Шахтобудівників: 12-05, 15-05
з сел. Хіммаш: 9-35, 12-35
Маршрут № 7 «вул. Прибера – вул. Красіна» (тел. 6-11-84, 6-06-33)
з вул. Красіна: 8-30, 11-30
з вул. Прибера: 9-00, 12-00
Маршрут № 8 “вул.Ст.Фронту – Медучилище”(тел. 3-33-80)
з вул. Ст.Фронту: 14-47
з Медучилища: 12-44, 14-30
Маршрут № 8а « Залізничний вокзал – Медучилище» (тел. 3-33-80)
з Медучилища: 15-00
Маршрут № 10 «вул. Ст.Фронта – вул. Луганська» (тел. 5-74-93)
з вул. Ст.Фронта: 6-40, 18-30
з вул. Луганська: 13-00, 18-00
Маршрут № 12 «сел. Шахтобудівників – з-д Палмаш» (тел. 3-33-80)
З сел. Шахтобудівників: 6-00, 15-00
З з-д Палмаш: 15-27
Маршрут № 13 «вул. Ст.Фронта – вул. Комарова» (тел. 4-61-36, 4-36-43)
з вул. Комарова: 09-40, 11-48, 15-05, 18-30
з вул. Ст.Фронта: 09-08, 11-15, 14-32, 19-02