Вы здесь

У Павлограді відкрили ще один будинок сімейного типу

Будинок розрахований на 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На даний момент представники соціальних служб міста Павлоград, благодійного фонду «Міст в життя» (Німеччина) та Християнська місія «Єдність», які стали ініціаторами проекту та за свої кошти побудували будинок, підбирають підходящу сімейну пару в якості батьків для майбутньої багатодітної сім'ї. Новий будинок сімейного типу розташований поруч з церквою євангельських християн-баптистів на селищі РТС.

Це вже другий такий будинок в цьому місці. Перший побудували в минулому році, там живе сім'я з 7-ма прийомними дітьми, яких забрали з інтернатів Павлограда. Одним з обов'язкових критеріїв для сімейної пари, яка стане прийомними батьками, є віра і відвідування церкви.
Другий у Павлограді будинок сімейного типу представники християнської місії разом з міським керівництвом та представником облдержадміністрації урочисто відкривали 26 липня. В урочистій церемонії передачі символічних ключів від будинку взяли участь голова фонду «Міст в життя» Вальдемар Шрьодер, керівник будівництва будинків сімейного типу Сергій Книш, керівники Всеукраїнських об’єднань євангельських  християн-баптистів, міський голова Іван Метелиця. Церемонія відкриття включала урочисті промови, висадку туй біля парадних дверей, перерізання стрічки і презентацію самого будинку сімейного типу.

Як відзначив голова благодійного фонду «Міст в життя» Вальдемар Шрьодер, головна мета відкриття таких будинків – дати дітям шанс мати щаслитве майбутнє, мати сім’ю і можливість реалізуватись у цьому житті. 
Шість кімнат для дітей розташовані на другому поверсі будинку, в кожній можуть розміститися двоє дітлахів. Всього може проживати 12 дітей-сиріт. Там же розташована ванна, ігрова та комп'ютерні кімнати. Батьківська спальня, вітальня і кухня-їдальня розташовуються на 1-му поверсі. Будинок повністю мебльований. Він має декілька санвузлів, кімнату для занять, для відпочинку, велику залу, автономне опалення.
Нагадаємо, у Павлограді створено вже 3 будинки сімейного типу. Перший - з ініціативи обласної влади, два інших - з ініціативи християнської місії.