Вы здесь

Павлоградські школярі навчалися захищати Україну

Зараз багато дітей-школярів вдома, бо наступили літні канікули. Хтось під час канікул їде відпочивати разом з батьками на море або в Закарпаття, хтось - до літніх таборів або загоряє на місцевому пляжі. А ось учні з  Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 вирішили провести свої канікули з користю, та ще й з якою! Так, під час літньої оздоровчої кампанії 2015 року школярі мали можливість взяти участь у обласному навчально-прикладному семінарі «Основи військово-патріотичної підготовки» на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ України.

Протягом тижня хлопці разом із викладачем курсу «Захист Вітчизни» полковником Валерієм Ялозою проходили різноманітні навчальні модулі та курси: основи зброєзнавства (навчальні стрільби з місця по нерухомій цілі та цілі, яка з`являється на обмежений час) проходили у мультимедійному тирі, домедична підготовка, спеціальна фізична підготовка (тактика самозахисту, прийоми затримування, подолання штучних та природних перешкод, затримування порушника у модельованих ситуаціях), основи тактико-спеціальної підготовки (маскування на місцевості, тактика проведення затримання особи). Також школярі в якості спеціального підрозділу навчалися діяти при організації засідки та потраплянні в засідку, протидіяти снайперу, організовувати блокпост, штурмувати будівлі та навіть імітувати ведення бою за різними сценаріями з використанням обладнання для страйкболу.

Усі ці заходи з учнями проводили курсанти Дніпропетровського державного університету ВСУ. Уміло і доступно, цікаво довели інструктори інформацію до майбутніх захисників нашої Вітчизни. Хлопці навіть мали можливість оглянути зброю, приміряти бронежилети. А після напружених занять їх чекав завжди калорійний та смачний обід, прогулянка по місту.

«Ми впевнені, що такі заняття дуже потрібні сьогоднішнім школярам. Вони виховують у молодого покоління високу патріотичну свідомість, почуття відданості, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов`язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України», - каже директор школи №4 Лариса Кравченко.

P.S.: Увага! У 2015-2016 навчальному році в Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 оголошується набір для учнів 9-го класу – класу з посиленою військово-спортивною підготовкою. Учні, навчаючись у спеціалізованому класі, матимуть можливість отримати повну загальну середню освіту, поглиблену військову  й фізичну підготовку, вміння та навички, необхідні для подальшого навчання у вищих військових закладах єдиної системи військової освіти. Запрошуємо всіх бажаючих!

За довідками можна звертатись за адресою: м. Павлоград, вул. Тельмана, 3а, телефон для довідок (05632) 3-13-54, або 06608177145 (директор школи Кравченко Лариса Олексіївна).