Вы здесь

Пильність павлоградців зростає

В середу, 17 червня, близько 10 години ранку пильні павлоградці запідозрили двох чоловіків в можливій диверсії. Справа в тому, що молоді люди йшли зі сторони парку ім. 1 травня й мали при собі пакети, великі сумки, рюкзаки та тримали в руках роздруковані карти міста. Місцеві мешканці, які в той момент прогулювалися по парку та побачили чоловіків, зателефонували до штабу Павлоградської самооборони. Зі слів очевидців, хлопці з самооборони відреагували на сигнал досить оперативно і вже через 10 хвилин були на місці.
Цей факт самооборонівці повідомили і працівникам місцевого СБУ, які теж швидко приїхали. Трошки пізніше підтягнулися і співробітники міліції.
«На місці разом з правоохоронцями ми вирішили встановити за підозрілими чоловіками стеження. В центрі міста молодики розділилися. Один пішов в сторону вул.Озерна, інший – в сторону Успенського собору, - розповів кореспонденту газети «ТН-Експрес» представник Павлоградської самооборони. – Вони вели себе досить дивно, хаотично ходили по вулицях та розносили по домівках якісь листівки. Ми разом з правоохоронцями та Службою безпеки слідкували за чоловіками близько двох годин. Потім все ж таки вирішили перевірити, хто вони такі, які листівки розносять і що у них в сумках».
Перевірка виявила, що чоловіки - листоноші, не місцеві, приїхали із Дніпропетровська. Розносили вони пошту (листівки про здоров’я), а по картам просто орієнтувалися по місту.
«Слава Богу, що тривога виявилася хибною. Як то кажуть, краще перепильнувати, ніж недопильнувати. Але приємно, що пильність павлоградців зростає. Дякуємо їм за це. А ми стояли і будемо стояти на сторожі порядку в нашому місті. І не допустимо в Павлограді ніяких диверсій чи порушення спокою мешканців», - підсумував представник самооборони.