Вы здесь

Мешканець Першотравенська продавав фальсифікований алкоголь

В даний період часу співробітниками обласної податкової міліції проводиться комплекс оперативних і перевірочних заходів, під умовним найменуванням операція «Акциз», направлених на виявлення і припинення незаконного виготовлення і обігу підакцизних товарів. 
 
Так, в результаті проведених заходів, був встановлений громадянин України, мешканець міста Першотравенська, який організував дрібнооптову мережу торгових об’єктів на території міста Першотравенська, через яку здійснював реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв. Про це розповів під час свого інтерв’ю завідувач сектору протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління Західно-Донбаської ОДПІ Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Дніпропетровській області майор податкової міліції Наградський Дмитро Анатолійович.
 
По даному факту слідчим управлінням було зареєстровано кримінальне виробництво по ст. 199 і 204 Кримінального Кодексу України. Спільно з прокуратурою міста було проведено ряд обшуків. З незаконного обігу вилучена велика партія фальсифікованих алкогольних напоїв. Проведеними експертизами вилученої продукції було встановлено, що вищезгадані алкогольні напої не тільки обклеєні підробленими марками акцизного податку, але і деякі із зразків виготовлені з порушенням норм виробництва, і з сировини, яка представляє загрозу життю і здоров’ю людей.
 
Слідство по даному факту продовжується, встановлюється коло пов’язаних з фігурантом в даній злочинній схемі осіб. Тож першотравенцю та іншим причетним до цієї справи загрожує позбавлення волі строком до 5 років.